Керівник житомирської поліції володіє елітною нерухомістю

  20 Сiчня, 2016 10:08
  Звинувачений у сприянні рейдерам при розбійному нападі на житомирську кондитерську фабрику "ЖЛ" Валерій Рудик заробляє втричі менше своєї сім’ї, володіючи при цьому елітною землею та великим будинком.
  Валерій Рудик
  Фото з відкритих джерел
  Валерій Рудик

  В.о. керівника Головного управління Національної поліції в Житомирській області Валерій Рудик, котрого звинувачують у сприянні рейдерам при розбійному нападі на житомирську кондитерську фабрику "ЖЛ", заробляє втричі менше своєї сім'ї.

  Про це свідчать дані його податкової декларації за 2013 рік: тоді Рудик заробив 144,8 тис. гривень, в той час, як члени його сім'ї, прізвища котрих старанно затерті в декларації, поповнили сімейний бюджет на 493,9 тис. гривень.  При цьому земля, якою володіє правоохоронець з того ж 2013 року, розташована в селищі Гостомель Київської області. "Cотка" землі у цьому районі коштує від 2 до 5 тисяч доларів. В декларації Рудика вказано 15 соток елітної землі.

  Крім того, Валерій Рудик задекларував будинок площею 150 кв. метрів та квартиру 78,7 кв. метрів.

  В той же час, на сім'ю керівника Житомирської поліції записано 2 іномарки: Toyota Camry (2008 р.в.), яку поліцейський купив в 2012 році і Toyota Yaris (2007 р.в.).

  Як відомо, Валерій Рудик очолив житомирських правоохоронців ще в травні минулого року. При цьому призначення не обійшлося без скандалу - кандидатуру головного поліцейського області не погодили з громадськістю, що викликало хвилю громадського обурення, яке вилилося в звернення з вимогою відсторонити Рудика з посади, яке було підписано головою облради, після чого направлено Главі МВС Арсену Авакову. Однак кандидатура Рудика таки була затверджена.


  Фото: 368.media

  Відзначимо, що негативну реакцію суспільства призначення Рудика викликало через недотримання тодішнім керівником апарату Сергієм Чеботарем обіцянки, що претенденти на посади керівників обласних управлінь будуть проходити громадську перевірку: про призначення керівника обласного МВС громадські працівники дізналися вже після підписання наказу.

  Нагадаємокерівник Головного територіального управління юстиції у Житомирській області Олег Горай подав у відставку.

  Теги : декларація поліція Київська область Сергій Рудик житомир «ЖЛ»
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів