Керівництво Житомирщини підтримує представників Житомирської кондфабрики "ЖЛ"

  19 Травня, 2016 11:33
  Губернатор області та голова облради стурбовані відмовою рейдерів залишити захоплене підприємство попри рішення суду.

  Голова Житомирської обласної державної адміністрації Сергій Машковський та голова Житомирської обласної ради Анжеліка Лабунська поділяють думку щодо неправомірності знаходження на території Житомирської кондитерської фабрики "ЖЛ" представників будь-якої іншої сторони, окрім представників законного власника вказаного майнового комплексу – Товариства з додатковою відповідальністю "ЖЛ".

  Про це керівники області заявили в середу, 18 травня, під час зустрічі, на яку було запрошено генерального директора ТДВ "ЖЛ" Тетяну Горобець, а також виконуючого обов’язки голови правління фіктивного ЗАТ "Житомирські ласощі" Олександра Рогаля.

  Окрім представників обох сторін були присутні також перший заступник міського голови Олексій Ясюнецький та співробітники правоохоронних органів.

  Голова облради Анжеліка Лабунська висловила своє здивування існуванням такої юридично-правової форми, як закрите акціонерне товариство. Вона нагадала, що закриті акціонерні товариства в Україні мали змінити організаційно-правову форму на публічне або приватне акціонерне товариство ще до кінця квітня 2011 року.

  Голова фіктивного ЗАТ Олександр Рогаль не зміг надати роз’яснень як щодо цього питання, так і щодо підстав, на яких його товариство використовує потужності  ТДВ "ЖЛ".

  Нагадаємо, попри рішення суду про належність 97,5% майна Житомирської кондитерської фабрики "ЖЛ" голові наглядової ради ТДВ "ЖЛ" Ігорю Бойку, рейдери відмовляються залишати територію фабрики та перешкоджають доступу до своїх робочих місць співробітникам підприємства.

  Розглянувши надані гендиректором ТДВ "ЖЛ" Тетяною Горобець документи, керівництво області погодилось з правомірністю вимог учасників ТДВ "ЖЛ" та доречністю проведення мирної акції, запланованої на сьогодні, 19 травня.

  Водночас губернатор області Сергій Машковський висловив занепокоєння можливим загостренням ситуації, яке може спричинити завдання шкоди здоров’ю та життю людей. У відповідь пані Горобець запевнила, що менеджмент ТДВ "ЖЛ" насамперед думає про своїх співробітників і не має наміру ризикувати їхньою безпекою. Гендиректор наголосила, що сподівається на належний захист з боку правоохоронних органів області.

  Як повідомлялося раніше, у четвер, 19 травня, керівництво та працівники Житомирської кондфабрики на підставі рішення суду щодо права власності мають намір увійти на територію підприємства, захопленого рейдерами. 

  Теги : ОДА житомир акції протесту рейдерське захоплення «ЖЛ» ігор бойко Олександр Рогаль Анжеліка Лабунська Сергій Машковський
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів