Касько: В Україні не посадили жодного чиновника топ-рівня

  31 Серпня, 2016 16:04
  Гучні затримання у нашій державі не закінчуються засудженням.

  Колишній заступник генпрокурора Віталій Касько стверджує, що в правоохоронних органах існує табу на певних високопосадовців , яких не можна притягнути до відповідальності.

  Про це він заявив під час  засідання "круглого столу" на тему: "Ефективність розслідування корупційних злочинів в Україні. Статистика і аналіз", передає кореспондент UA1.  "Існує чотири нормативних акти, які визначають, що таке топ-посадовці різними термінами. Є такі поняття: службові особи першої та третьої категорії. Ще держслужбовці категорії А.  Або службові особи, які займають особливо відповідальне становище", – зауважив Касько.

  За словами екс-заступника генпрокурора  розібратись з вищевказаною термінологією досить складно.  Тому вона й використовується правоохоронними органами та прокуратурою задля того, або підкорегувати  певну статистику.

  "Коли, наприклад, Вам говорять про те, що притягнули дуже багато топ-чиновників до відповідальності, при цьому виявляється, що це замголови сільгоспінспекції, але формально, якщо подивитись з точки зору звичайного спостерігача, стає зрозуміло, що це не топ-чиновник", – навів приклад Касько.

  Він додав, що за 2015 рік в Україні не притягнуто до відповідальності жодного топ-чиновника. На практиці затримують тих, кого дозволено, або тих, кого потрібно затримати. Є певна категорія осіб, щодо затримання яких в правоохоронних органах діє табу.

  Касько підкреслив, що гучні затримання в Україні не закінчуються притягненням до відповідальності. Зокрема, щодо історії затримання депутата Мосійчука колишній замгенпрокурора заявив, що це було "шоу у Верховній раді, яке не закінчилось нічим, тому що була порушена процедура".

  Теги : корупція розслідування затримання правоохоронці Віталій Касько
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів