Касько пояснив, за яких обставин він отримав службову квартиру

  14 Квiтня, 2016 11:25
  Екс-заступник Шокіна не бачить у своїх діях жодних порушень.

  Колишній заступник генерального прокурора Віталій Касько розповів про обставини отримання ним квартир.

  Про це він написав на сторінці в Facebook.

  "Я працював в органах прокуратури з 1998 року, куди був направлений за розподілом після закінчення університету. У 2002 році мене запросили на роботу в Генеральну прокуратуру України. У зв'язку з переїздом зі Львова до Києва мені та моїй мамі влада - наголошую, не ГПУ - виділила однокімнатну квартиру, житлова площа якої становила близько 19 кв. м. Згодом моя мама приватизувала це житло", - написав Касько.

  У 2008 році Генпрокуратура ініціювала надання йому трикімнатної квартири, й це було перше і єдине службове житло, яке він отримував.

  Перед отриманням квартири у 2008 році Касько надавав ГПУ усю необхідну інформацію щодо складу сім'ї та умов проживання.

  За його словами, після призначення Віктора Пшонки Генеральним прокурором він одразу звільнився з органів прокуратури, а отриману трикімнатну квартиру приватизував.

  Нагадаємо, незадовго до власної відставки Віктор Шокін через постанову Печерського суду домігся арешту квартири КаськаЗа версією слідчих, Касько надав неправдиву інформацію про відсутність постійного житла у Києві та завищив фактичну кількість членів сім’ї, щоб заволодіти трикімнатною квартирою на Печерську.

  Теги : Віталій Касько квартира
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів