Каськів вивіз з України близько чверті мільярда гривень - МВС

  8 Липня, 2015 20:31
  Нове управління МВС взялось за "Держінвестпроект": розслідуються незаконні перерахування коштів Каськівим на рахунки кіпрських компаній.
  Владислав Каськів
  Фото з відкритих джерел
  Владислав Каськів

  Владислав Каськів, який за Януковича був головою Держагентства з інвестицій та управління національними проектами, вивіз з України близько чверті мільярда гривень.

  Про це заявила начальниця новоствореного Управління МВС із забезпечення повернення активів, одержаних злочинним шляхом, Олена Тищенко.

  За її словами, Каськів вивів на латвійські рахунки кіпрських компаній близько 255 млн гривень. "Він сплачував по 62 мільйони гривень за акції однієї і тієї ж української компанії, але двом різним суб’єктам в один і той самий час" – розповіла Тищенко.

  Вона також повідомила, що правоохоронцям вже вдалось встановити взаємозв’язок між фактами перерахувань коштів та певними компаніями в Нікосії – столиці Кіпру.

  Нагадаємо, міністр внутрішніх справ Аваков лише вчора створив нове управління на чолі з екс-дружиною Тищенка. Серед першочергових завдань, якими має зайнятись управління з повернення злочинних активів, він назвав зокрема і "Держінвестпроект" з Каськівим, а також "справу Злочевського", справи, пов’язані з Сергієм Курченком та групою компаній Фірташа. 

  Теги : корупція МВС Держінвестпроект Каськів
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів