Канадська фірма купила 49% акцій компанії Ахметова, що володіє 100% Шимановського родовища

  16 Сiчня, 2016 19:52
  Канадська гірничорудна компанія Black Iron за 5,6 млн доларів здійснила зворотний викуп у "Метінвесту" 49% частки в Black Iron Cyprus Ltd.
  Фото з відкритих джерел

  Канадська гірничорудна компанія Black Iron з активами в Україні здійснила зворотний викуп у "Метінвесту", який належить групі СКМ мільярдера Ріната Ахметова, 49% частки в Black Iron Cyprus Ltd. ("BKI Cyprus"), що володіє 100% Шимановського залізорудного родовища.

  Про це повідомили у прес-службі компанії.

  Сума угоди становить 5,6 млн доларів.

  "Ця угода дозволяє Black Iron розблокувати готівкові кошти, які раніше спільно трималися в BKI Cyprus. Black Iron тепер не обмежена у своїх зусиллях з придбання нових високоякісних активів з перспективою генерування грошового потоку в найближчі кілька років, що відповідає викладеній 24 червня 2015 року стратегії компанії (коли компанія заявила про рішення викупити з метою подальшого анулювання до 10% своїх акцій, а також про намір обговорити зі своїм українським партнером "Метінвест" можливість покупки проблемних, але перспективних активів в галузі – ред.)", - наголосили з приводу покупки в Black Iron.

  Крім того, в компанії зазначили, що для здійснення інвестиційного проекту, який планувався раніше на цьому родовищі, Black Iron необхідно рішення правових питань, придбання землі, стійкий мир в Україні і підвищення цін на залізну руду.

  Разом з тим, за словами представників Black Iron, "дискусії з міжвідомчою робочою групою під егідою Мін'юсту щодо врегулювання спірних правових питань навколо Шимановського родовища та земельної ділянки просуваються, однак більш повільними темпами, ніж хотілося б".

  Нагадаємо, в Україну для проведення навчань українських солдатів прибула група з 200 військових із Канади.

  Теги : Канада Рінат Ахметов скм родовище кіпр продаж
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів