Кабмін збирається легалізувати авто на "євробляхах"

  15 Листопада, 2017 21:25
  Для цього водіям потрібно буде реєструвати машини на іноземних номерах.

  Кабмін готовий дозволити реєстрацію автомобілів на європейських номерах в Україні. Ці норми передбачені законопроектом №7286 "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення відповідальності за окремі правопорушення в сфері безпеки дорожнього руху".

  Про це повідомляє UBR.

  У прикінцевих положеннях до проекту закону Кабмін пропонує зобов'язати всіх власників на іноземних номерах, пройти держреєстрацію в термін до 10 робочих днів після перетину українського кордону.

  Вимога буде поширюватися на всі автомобілі, що тимчасово ввозяться на митну територію України більш ніж на 90 днів. Причому така реєстрація буде здійснюватися без зміни реєстраційних документів та номерних знаків країни їх реєстрації. Іншими словами, Кабмін готує власникам "євроблях" легальний спосіб продовжувати використовувати свої автомобілі в Україні.

  Сам порядок реєстрації, а також суми мит і зборів, які можуть стягуватися з користувача "литовця", поки не відомі. Якщо законопроект буде проголосований в Раді, уряд повинен буде розробити правила протягом 3-х місяців.

  Раніше Кабінет міністрів схвалив обмеження максимальної швидкості руху транспортних засобів в населених пунктах з 60 до 50 км/ч.

  Теги : легалізація Кабмін єврономери
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів