Іслямов заявив про переформатування блокади Криму

  6 Сiчня, 2016 12:18
  Новий формат блокади Криму включатиме в себе формування кримського батальйону у складі Нацгвардії і ЗСУ для спільної охорони кордону з півостровом.
  Фото з відкритих джерел

  Глава штабу Цивільної блокади Криму Ленур Іслямов заявив про новий формат блокади Криму, який включатиме в себе формування кримського батальйону у складі Нацгвардії і ЗСУ для спільної з силовиками охорони кордону з півостровом.

  "Ми сформуємо зараз такі цивільні об'єднання, які разом стоятимуть на КПВВ (контрольний пункт в'їзду і виїзду – ред.) - скрізь на трьох постах (Чонгар, Чаплинка, Каланчак – ред.), разом з прикордонниками та митниками, це вже буде законодавчо. Спостережні пункти наших активістів матимуть ротацію кожні 6 годин", - йдеться в заяві.

  Іслямов зазначив, що учасники блокади контролюватимуть адміністративний кордон Херсонської області і Криму разом з представниками силових структур.

  Крім того, він оцінив саму блокаду Криму як успішну, назвавши одним з результатів постанову Кабміну про припинення торгівлі з Кримом.

  "Ми сподвигли, найголовніше, владу до певних законодавчих дій - ось ця постанова, яка зараз прийнята, вона 16 числа починає працювати, і ми вже спокійно з цього часу можемо займатися формуванням батальйону, який буде готуватися для входу в Крим й очищення півостріва від сепараторів, які там засіли, та формуванням наших тилових частин, уже у форматі Нацгвардії", - наголосив Іслямов.

  Раніше повідомлялось, що лідер кримськотатарського народу Мустафа Джемілєв відкидає можливість здійснення заявленої раніше морської блокади тимчасово окупованого півострова.

  Нагадаємотурецька влада спростувала дані про допомогу добровольчому батальйону кримських татар. 

  Теги : Крим ЗСУ Нацгвардія добровольчі батальйони Херсонська область Громадянська блокада Криму Ленур Іслямов
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів