"Іронія долі" заборонена до показу на українських телеканалах

  23 Грудня, 2015 15:48
  Українці можуть не побачити на Новий рік традиційний фільм.
  Валентина Тализіна (ліворуч) з Лією Ахеджаковою у фільмі
  Валентина Тализіна (ліворуч) з Лією Ахеджаковою у фільмі "Іронія долі або З легкою парою!"

  Нацрада з питань телебачення і радіомовлення опублікувала звернення до телеканалів з нагадуванням про заборону трансляції фільмів за участю осіб, внесених Міністерством культури України до переліку осіб, які загрожують національній безпеці.

  Звернення розміщене на офіційному сайті регулятора.

  Держорган опублікував список із 40 осіб, які включені до переліку Мінкультури. У ньому зокрема під номером 34 значиться російська актриса Валентина Тализіна, яка зіграла одну з ролей у традиційному новорічному фільмі Ельдара Рязанова "Іронія долі, або з легким паром!".

  Зазначимо, що у ст.12 Закону України "Про кінематографію" прописаний механізм заборони до показу фільму, в якому бере участь особа, яка несе загрозу безпеці України. Відповідно до закону, Держагентство з питань кіно "може відмовити у видачі прокатного свідоцтва у випадку, якщо одним з учасників фільму є фізична особа, включена до Переліку осіб, які створюють загрозу національній безпеці, оголошений в установленому законом порядку".

  Слідуючи логіці Нацради, у зв'язку з участю у фільмі "Іронія долі" Тализіної, цей фільм є забороненим до показу в Україні.

  Додамо, що сама акторка у коментарі російському виданню заявила, що їй "наплювати на все це, на всю Україну". "А що мені робити, нехай вони залишаться без комедії. Вони вже без багатьох фільмів залишилися" - заявила вона.

  Теги : фільм Нацрада з питань телебачення і радіомовлення "Іронія долі"
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів