"Інтеру" продовжили цифрову ліцензію на 7 років із закликом "бути обережнішими"

  11 Липня, 2018 16:53
  Присутня при ухваленні рішення представниця руху "Відсіч" назвала його протизаконним.

  Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення продовжила ліцензію на цифрове мовлення для українського телеканалу "Інтер" на 7 років, попри заклики активістів не ухвалювати відповідне рішення, передає Уніан.

  Повідомляється, що 11 липня відбулося позачергове засідання Нацради.  За рішення про продовження дії ліцензії "Інтеру" проголосували шість із семи членів регулятора.  Від голосування утрималася перший заступник голови ради Ольга Герасим`юк, яка висловила свою позицію напередодні голосування.

  "Я вважаю, що телеканалу "Інтер" необхідно звернути увагу на неможливість розпалювання ворожнечі між різними верствами населення, оскільки однобічна позиція, яку дуже часто телеканал транслює і яка дуже критикується громадськістю, вона саме носить ознаки розпалювання ворожнечі", – зазначила вона.

  Голова Нацради Юрій Артеменко попередив представника телеканалу, що "треба бути обережніше" в редакційній політиці.

  "Суспільство дуже різне, і ненавмисно можна його розколоти", – сказав він.

  Водночас представниця громадського руху "Відсіч" Катерина Чепура заявила, що у Нацради немає законних підстав для продовження ліцензії, оскільки санкції проти телеканалу не скасовані.

  "Попри те, що громадськість неодноразово попереджала народних депутатів і Національну раду, що це порушення закону – розглядати продовження ліцензії до того, як розглядаються порушення телеканалу, зараз ви порушуєте закон. Зараз є абсолютно чіткі підстави не продовжувати "Інтеру" ліцензію", – вважає вона.

  Юрист телеканалу "Інтер" Ольга Мусійко підтвердила, що дійсно на даний момент телеканал має таку санкцію, щодо якої очікується рішення суду. Однак, заступник голови Нацради з питань телебачення і радіомовлення Уляна Фещук пояснила, що підставою для непродовження ліцензії може бути наявність двох або більше нескасованих санкцій.

  Нагадаємо, "Інтер" потрапив у новий скандал через заклики дивитися Чемпіонат світу-2018.

  Теги : Інтер ліцензія Нацрада з питань телебачення і радіомовлення
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів