Інтерпол видалив інформацію про розшук Яроша зі свого сайту

  2 Сiчня, 2016 17:57
  Розшукова картка екс-лідера ПС, розміщена раніше на сайті Інтерполу, відсутня, а дані про розшук особи "Dmitriy Yarosh" зникли з відкритого доступу.
  Фото з відкритих джерел

  Інтерпол зняв зі свого офіційного сайту інформацію про міжнародний розшук позафракційного депутата Верховної Ради, колишнього лідера партії "Правий сектор" Дмитра Яроша - розшукова картка, яка раніше була оприлюднена на сайті Інтерполу, відсутня, а дані про розшук особи "Dmitriy Yarosh" зникли з відкритого доступу.

  Також відсутня інформація про розшук екс-лідера ПС в переліку осіб, розшукуваних Росією.

  Як відомо, Інтерпол оголосив Дмитра Яроша в міжнародний розшук в липні 2014 року на прохання РФ, зазначивши, що російські правоохоронці підозрюють його в публічному підбурюванні до терористичної та екстремістської діяльності за допомогою засобів масової інформації.

  Раніше повідомлялось, що Дмитро Ярош разом зі своєю командою виходить із Національно-визвольного руху "Правий сектор", і натомість ініціює створення нового громадсько-політичного руху.

  Теги : Дмитро Ярош Росія Правий сектор екстремізм сайт розшук Інтерпол тероризм Україна ЗМІ народний депутат міжнародний розшук
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів