Інтереси "Роснафти" в справі "нафти Курченка" лобіюють представники влади - Чорновол

  27 Жовтня, 2015 17:18
  Юристи та партнери української юридичної компанії "Арцингер", які захищали права "Роснафти", знаходилися на головних посадах у владі.
  Тетяна Чорновол
  Фото: відкриті джерела
  Тетяна Чорновол

  Інтереси "Роснафти" в справі "нафти Курченка" лобіюють представники української влади.

  Про це повідомила депутат "Народного фронту" Тетяна Чорновол у своєму блозі.

  Вона стверджує, що коли в жовтні минулого року було укладено угоду щодо захисту інтересів "Роснафти", юристи української юридичної компанії "Арцингер" перебували на головних посадах при владі. Зокрема, Сергій Шкляр, який нині є заступником міністра юстиції та куратором виконавчої служби, тоді був керуючим партнером "Арцингер".

  За її словами, під тим договором, ймовірно, стоїть саме його підпис. До того ж, виконання судового рішення про зняття арешту з "нафти Курченка" і передачі його "власникові" - дочці "Роснафти", залежатиме безпосередньо від Шкляра.

  Чорновол наголосила, що на сайті закупівель є документ, який засвідчує те, що впливові кола в Україні працюють на російську паливну компанію, завдяки якій тримається путінський режим.

  Депутат, посилаючись на портал Єдиного реєстру судових рішень, зазначила, що подібне судове рішення не є поодиноким випадком. Мовляв це тільки частина спецоперації "Роснафти".

  Чорновол наголошує, що проти "Роснафти" Україна не запровадила санкції, навідміну від Штатів. Це дало "зелене світло" українським компаніям брати участь у тендерах даного підприємства та її дочок. Зокрема, під час Іловайської трагедії юрфірма "Арцингер" виграла тендер дочки "Роснафти" "ТНК-Індастріз Україна".

  Юридична компанія зобов'язалася зняти арешт з "нафтопродуктів Курченка", та добитися скасування вимоги до податкової дочки російського паливного підприємства - віддати 40 млн грн податків в український держбюджет.

  Нагадаємо, Печерський райсуд 22 жовтня зняв арешт з нафтопродуктів, які слугували речовим доказом у справі про незаконне ввезення та збут в Україні нафтопродуктів, підконтрольними олігархові Сергію Курченкукомпаніями.

  Теги : Тетяна Чорновол Курченко роснафта печерський суд Арцингер
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів