Інтереси "Нафтогазу" в Криму будуть відстоювати американці

  6 Сiчня, 2016 12:29
  Це буде юридична компанія, яка вже має досвід роботи з українськими позовами.

  НАК "Нафтогаз України" уклала угоду з американською юридичною компанією Covington & Burling LLP.

  Американці мають захищати права та інтереси України під час врегулювання спорів, пов’язаних з окупацію Криму, повідомляють "Наші гроші" з посиланням на "Вісник державних закупівель". 

  Угоду на 1,25 млн доларів укладено 1 січня.

  В обгрунтуванні закупівлі не розшифровується конкретний предмет спору, але вказано, що спори пов’язані із втратою або неможливістю використання "Нафтогазом" майна та неотриманням ним доходів на території Криму, внутрішніх морських вод, виключної (морської) економічної зони вздовж кримського узбережжя та прилеглого континентального шельфу України.

  Укладення угоди відбулось після того, як Печерський суд за позовом Генпрокуратури наклав арешт на бурові установки "Петро Годованець" і "Незалежність", які були фактично вкрадені Росією.

  "Нафтогаз" пояснює обрання саме Covington & Burling LLP тим, що ця фірма має позитивний досвід захисту інтересів клієнтів на різних рівнях щодо Російської Федерації, російських державних підприємств та російських чиновників.

  Зазначимо, що Covington & Burling дійсно мають досвід обслуговування судових позовів в Україні. Так, у 2011 році Юлія Тимошенко і БЮТ замовляли цій фірмі аудит справ щодо закупівлі автомобілів швидкої допомоги та використання грошей за Кіотським протоколом.

  У 2015 році Міністерство закордонних справ за $0,30 млн найняло американців для захисту України в спорі з Росією щодо тлумачення та застосування угоди між Кабінетом Міністрів України і урядом Російської Федерації про заохочення та взаємний захист інвестицій 1998 року.

  Також МЗС уклало з фірмою ще одну угоду для захисту від Росії за 1,03 млн доларів, не повідомляючи про яку саме справу йдеться.

  Теги : Крим Нафтогаз Covington & Burling
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів