"Інтер" просить у Порошенка захисту від "Азова"

  25 Лютого, 2016 19:39
  Один з найбільших українських телеканалів просить допомоги у президента.

  Телеканал "Інтер" направив звернення до Президента України Петра Порошенка, в якому просить втрутитися у ситуацію з блокуванням головного офісу телеканалу активістами громадського корпусу "Азов".

  Про це повідомила прес-служба телеканалу.

  У заяві йдеться, що через двогодинне блокування будівлі сьогодні була зірвана робота знімальних груп, які не виїжджали на зйомки, а співробітники телеканалу не мали можливості потрапити на роботу.

  На телеканалі повідомили, що учасники блокування намагалися проникнути на територію офісу "Інтера", кидали на територію телеканалу будівельне сміття, розмалювали будівлю чорною фарбою, а поліція нічого не зробила, щоб їм завадити.

  "Просимо Вас не залишити цю ситуацію без уваги і сприяти недопущенню блокування роботи найбільшого в країні телеканалу, дати правову оцінку події. Вважаємо, що подібні факти тиску на ЗМІ не можуть мати місця у правовій державі", - йдеться у зверненні.

  Нагадаємо, що сьогодні Національна рада оголосила про позапланову перевірку телеканалу "Інтер". Причиною для такого рішення став інцидент із колишнім шеф-редактором Марією Столяровою.

  Теги : Порошенко Інтер АЗОВ ЗМІ
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів