Іловайська трагедія: суспільство гнівається, розслідування триває

  14 Серпня, 2015 17:22
  Вже минув майже рік, а розслідування у цій справі досі не завершене.
  Фото з відкритих джерел

  Військова прокуратура продовжила розслідування Іловайської трагедії в серпні-вересні 2014 року, коли сталась масова загибель українських військових у результаті їх оточення бойовиками і російськими військовими.

  Про це повідомив головний військовий прокурор Анатолій Матіос під час зустрічі з військовими експертами.

  "Суспільство може на нас гніватися, але нам треба ще кілька місяців для оцінки загального театру бойових дій", - зазначив він.

  За його словами, слідство ще має намір перевірити правомірність дій керівництва ЗСУ, зокрема начальника Генштабу Віктора Муженка.

  Водночас, Матіос висловив впевненість, що основною причиною Іловайської трагедії стало все ж масове вторгнення 24-25 серпня 2014 року російських військ на українську територію, які разом із сепаратистами у 18 разів перевищували чисельність сил АТО.

  Окрім того, з його слів, причиною стали застарілі статути військ, неналежне облаштування опорних пунктів та самовільний відступ окремих підрозділів сил АТО із займаних позицій.

  Матіос також повідомив, що слідство планує об'єднати всі епізоди військової агресії Росії на Донбасі в одне карне провадження.

  Як повідомлялось, Генштаб обіцяє до вересня оприлюднити повний звіт щодо Іловайської трагедії

  Теги : розслідування анатолій матіос іловайськ іловайський котел
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів