Хресна хода. Репортаж з місця подій (оновлюється)

  27 Липня, 2016 12:14
  Кореспондент UA1 інформує про перебіг подій з епіцентру хресної ходи, організованої УПЦ МП.

  15:02

  Хресна хода дійшла до Києво-Печерської Лаври, де паломників зустрів владика Павло. Ікони було занесено в Лавру.

  Церковники заявляють, що хода зібрала близько 50 тисяч віруючих.

  Під час пересування вулицями Києва інцидентів не трапилося, окрім ситуації, що виникла біля метро "Арсенальна". Поліція змушена була оточити агресивно налаштованих оунівців, що дозволило уникнути сутичок. 

  13:30

  Молебен закінчився, паломники прямують до Лаври.

  13:06

  Згідно з повідомленням поліції, наразі на молебень на Володимирській гірці зібралося близько 4,5 тисячі вірян. Після священної літургії прихожани вирушать до Києво-Печерської Лаври.

  12:36

  "Східна" та "західна" колони зустрілися. Після взаємних поклонів, паломники об`єдналися в одну колону та прямують до Володимирської гірки.

  12:29



  12:09

  Наразі до центральної частини Києва прибувають автобуси з паломниками. Колони віруючих розтягнулись по обидві сторони Хрещатика.

  Через кожні 100 метрів вздовж колон стоять співробітники патрульної поліції. Серед них є патрульні з собаками, патрульні на велосипедах. Окрім поліцейських присутні бійці спецназу та працівники МВС.

  Усі підходи до Європейської площі та Володимирської гірки заблоковано металічною огорожею. Паломників пропускають через рамки металошукачів. Зокрема, прохід на Європейську площу здійснюється через 6 рамок.

  Все досить організовано, тисняви та черг немає.

  Організованих пікетів не спостерігається. Було помічено поодиноких членів "Айдару", яких можна розпізнати за відповідними нашивками. 

  На Європейській площі чергують 5 карет швидкої допомоги.

  Теги : УПЦ МП репортаж хресна хода
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів