Харківські комунальники заплатили фірмі колишнього радника Кернеса понад 1 мільйон

  21 Листопада, 2015 14:42
  КП "Шляхрембуд" придбало вживану техніку у фірми депутата міськради.
  Фото з відкритих джерел

  16 листопада харківське КП "Шляхрембуд" уклало угоду з ТОВ "Паркінг+ " на постачання вживаних машин для ямкового ремонту асфальтового покриття на суму 1,15 млн грн.

  Про це повідомляють "Наші гроші".

  Зазначається, що переможця визначили за переговорною процедурою, адже до цього торги проводилися двічі, проте необхідної кількості учасників не зібрали.

  Комунальники придбали машину Schaefer Blow-Patcher HT-D (2008 року виготовлення) за 350 тис. грн. і дві машини Schaefer Blow-Patcher HT-D (2010 року виготовлення) по 400 тис грн.

  Наголошується, що директором та співзасновником "Паркінг+ " до початку 2010 року був Володимир Чумаков, який у січні 2010 року був призначений радником мера Харкова Геннадія Кернеса з питань ЖКГ. Тоді ж, до речі, фірму перереєстрували на Галину Давидову. В травні того ж року Чумакова призначили головою Департаменту будівництва та шляхового міськради, котрий він очолює і понині.

  Саме цей департамент й контролює роботу КП "Шляхрембуд".

  Зазначається, що з липня 2011 року список власників "Паркінг+" поповнили В’ячеслав Блінкін та компанія з Віргінських островів "Валдхелм Tрейдінг корп".

  В’ячеслав Блінкін був бізнес-партнером Ольги Чумакової, зареєстрованої за однією адресою з вищезгаданим Володимиром Чумаковим. Чумакова і Блінкін разом заснували фірму ТОВ "Укрбудмонтаж".

  Галина Давидова ж раніше очолювала та входила до переліку співзасновників обслуговуючого кооперативу "Житлово-Будівельний Кооператив "Триумф". Пізніше його співвласником стала Алла Добкіна – мати екс-губернатора Харкіщини Михайла Добкіна. Саме цьому кооперативу, до речі, належить земельна ділянка, де знаходиться маєток Добкіних.

  Також на Давидову було оформлено декілька інших кооперативів.

  У держреєстрі для зв’язку з "Паркінг+" вказано номер телефону (057) 731-19-09, яким раніше також користувалося ПрАТ "НПК-Холдінг", власником якого є віднедавна дружина Геннадія Кернеса Оксана Гайсинська. Крім того, цей номер телефону використовувався низкою інших фірм, оформлених на оточення Кернеса (ТОВ "ІФТ Консалтінг", ТОВ "Поліфарм" та ін.).

  Зазначається, що Чумаков став депутатом міськради за списком партії "Відродження", яку в Харкові очолює Генадій Кернес.

  Теги : Харків Кернес
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів