Гузир заперечує наявність справи проти Сакварелідзе

  6 Липня, 2015 18:12
  Заступник генпрокурора розповів деякі деталі резонансного обшуку.
  Фото з відкритих джерел

  Володимир Гузир, який наразі є в.о. генерального прокурора України, заперечив відкриття справи проти заступника генпрокурора Давида Сакварелідзе через гучне затримання двох прокурорів.

  Про це Гузир розповів на брифінгу. 

  Він також підтвердив, що двом затриманим прокурорам інкримінується злочин за ч. 4 ст. 368, що передбачає від 8 до 12 років ув'язнення. 

  Щодо деталей обшуку, то Гузир розповів, що 5 липня слідчим ГПУ було ухвалено рішення про проведення обшуку в будівлі головного слідчого управління Генпрокуратури. Ця будівля є режимним об'єктом.

  Після цього, за словами Гузира, "молодий слідчий із залученням представників СБУ, які забезпечували його безпеку, мав намір провести обшук в кабінеті одного з керівників головного слідчого управління. Вони трошки налягли на двері, був пошкоджений електронний замок. Я був в цей час за межами міста, однак через 20 хвилин я вже був в управлінні і дозволив йому піднятися туди, куди він хотів, і вилучити те, що він хотів".

  Але Гузир підтвердив, що призначив службове розслідування "незаконних дій на режимному об'єкті". Наразі воно вже завершене.

  Нагадаємо, що, за словами губернатора Одеської області Михайла Саакашвілі, у справу втрутився президент Петро Порошенко і не дозволив зам’яти справу та тиснути на Сакварелідзе з приводу нібито незаконного обшуку.


  Теги : генпрокуратура володимир гузир сакварелідзе
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів