Гужві призначили 1 млн грн застави. Він задоволений

  4 Серпня, 2015 19:29
  Прокуратура ж вимагала для екс-головреда "Вестей" 17 млн грн застави.
  Фото: rian.com.ua

  Шевченківський райсуд Києва обрав для екс-головреда газети "Вести" Ігоря Гужви запобіжний захід у вигляді застави розміром 1 млн 35 тис. 300 грн. Він підозрюється в ухиленні від сплати податків на суму 17,8 млн гривень.

  Таке рішення оголосив на сьогоднішньому засіданні суддя Євген Мартинов.

  Зазначимо, що прокуратура просила суд призначити Гужві заставу розміром 17 млн грн, враховуючи його доходи в 2014 році, однак суддя назвав такий розмір необґрунтованим. Водночас він визнав обґрунтованими підозри прокуратури щодо обвинуваченого.

  Так, суд призначив Ігорю Гужві заставу в розмірі 850 мінімальних заробітних плат, що становить 1,035 млн грн та зобов'язав не виїжджати з Києва без дозволу слідчого, а також здати прокурору свій закордонний паспорт. Ці обмеження діятимуть до 1 жовтня.

  Згідно із судовим рішенням, Гужва чи інша фізична особа за нього має сплатити заставу протягом 5 днів. Сам Гужва сказав журналістам, що буде шукати кошти для сплати застави, додавши, що "хоч сума завелика, але не безмежна". Він задоволений "мужнім кроком" судді, який знизив суму задатку.

  Нагадаємо, раніше податкова служба оголосила екс-головреда Ігоря Гужву в розшук за несплату 18 млн грн податків.

  Перед цим Гужва продав частку "Мультимедіа Інвест Груп", куди входить видання "Вести", і вийшов із бізнесу.

  Теги : застава газета "Вести" Ігор Гужва
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів