Гужва має відповісти про фінансування "Вестей" і сплату податків - Сюмар

  15 Липня, 2015 16:38
  Власник газети "Вести" так і не з’явився на засідання комітету, хоча на нього дуже чекали правоохоронці.
  Ігор Гужва
  Фото з відкритих джерел
  Ігор Гужва

  До кінцевого власника газети "Вести" Ігоря Гужви у прокуратури та Державної фіскальної служби є багато питань, однак вони не змогли оголосити йому про підозру, оскільки він зараз знаходиться в Росії.

  Про це у своєму Facebook написала народний депутат Вікторія Сюмар, посилаючись на слова слідчих. Вона повідомила, що комітет з протидії корупції розглянув на засіданні питання про газету "Вести".

  Щодо цього до комітету звертався сам Гужва, щоправда, на засідання не прийшов. Проте були присутні представники прокуратури та ДФС, які дуже чекали на Гужву, адже йому висунута підозра про ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах. За їх інформацією, Гужва зараз знаходиться за кордоном у Росії, тому технічно правоохоронці не змогли йому оголосити про підозру.

  "Гужва знайшов можливість відповісти на дзвінок Юрія Павленка прямо під час засідання комітету. Сподіваюсь, зможе знайти можливість дати відповідь правоохоронним органам про джерела фінансування газети та сплату податків. Тут важлива прозорість всіх" – наголосила Сюмар. 

  Теги : газета "Вести" Ігор Гужва
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів