Група "Приват" продовжує намагання збагатитися за рахунок держави - "Нафтогаз"

  14 Грудня, 2015 12:50
  Керівництво Кременчуцького НПЗ штучно блокує повернення нафти "Укртранснафті", посилаючись на уявну заборгованість за оренду резервуарів.
  Фото з відкритих джерел

  Новий керівник "Укртранснафти" звернувся до "Укртатнафти" (Кременчуцький НПЗ) з вимогою часткового повернення державної технологічної нафти в систему.

  Про це заявив виконавчий директор НАК "Нафтогаз" Андрій Пасішник.

  "У п'ятницю було отримано очікувану відповідь - керівництво Кременчуцького НПЗ штучно блокує повернення нафти держкомпанії, посилаючись на уявну заборгованість 375 мільйонів гривень за "оренду резервуарів", - йдеться в заяві, опублікованій на сторінці Пасішника у Facebook.

  Виконавчий директор "Нафтогазу" наголошує, що "Укртранснафта" розірвала договір оренди, згідно з її умовами, та, відповідно, припинила сплату з квітня 2015, до того часу сплативши понад 200 мільйонів гривень.

  Також Пасішник зазначив, що "завтра, в Господарському суді Києва відбудеться чергове засідання за позовом "Укртатнафти" щодо примусового стягнення "заборгованості", та підкреслив, що балансова вартість технологічної нафти в середньому складає 534 гривні за тонну.

  "На Кременчуцькому НПЗ штучно утримується 239 тисяч тонн, балансовою вартістю близько 128 мільйонів гривень. Тобто, "патріоти" намагаються заробити на державі чотири балансові вартості технологічної нафти, або 1/3 ринкової вартості", - наголошується в повідомленні.

  Пасішник зазначає: "якщо правоохоронні органи негайно не втрутяться до цієї оборудки - державі просто нічого буде повертати - і всю нафту заберуть примусово в якості відшкодування уявних послуг з оренди резервуарів".

  Нагадаємо, раніше Господарський суд Одеської області не дозволив "Укртранснафті" отримати компенсацію з компанії "Синтез-Ойл", яку пов'язують з групою "Приват" Ігоря Коломойського, 312,7 млн гривень збитків за період 2010-2014 років.

  Теги : Нафтогаз укртранснафта група приват Андрій Пасішник Господарський суд договір оренди оренда укртатнафта кременчуцький нпз
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів