Гройсман: силові структури "кришують" тіньові схеми на українській митниці

  13 Вересня, 2016 18:01
  Очільник уряду заявив про наявність контрабанди та тіньових схем на митниці.

  У вівторок, 13 вересня, прем’єр-міністр України Володимир Гройсман заявив, що наразі зарано говорити, ніби на митницях наведено порядок. Факти корупції та інших зловживань фіксуються й досі.

  Про це він повідомив під час зустрічі з представниками бізнесу щодо розгляду системних проблем стосовно порушення прав суб’єктів господарювання, передає кореспондент UA1.

  "Сьогодні говорити про те, що ми навели порядок на митниці, неможливо. Більше того, хочу сказати що контрабанда, заниження митної вартості та інші тіньові схеми відбуваються за безпосереднього "кришування" силових структур", – наголосив Гройсман.

  Він додав, що силові структури повинні об’єднати зусилля для забезпечення нормального функціонуванню бізнесу.

  "Для того, щоб бізнес, за нормальних умов, без будь-якого тиску виробляв національний продукт або послугу. Мав можливість її продати на внутрішньому ринку або на зовнішніх ринках і сплатити чесно кошти в бюджет. Він має бути використаний на економічне зростання, і як наслідок – нормальні соціальні стандарти нашої країни", – зазначив прем’єр-міністр.

  Крім того, очільник уряду доручив Міністерству фінансів напрацювати пропозиції щодо підвищення майнової відповідальності за контрабанду.

  "Маєш так платити, аби один раз завіз речі, і відбило охоту", – сказав Гройсман.

  Як повідомлялося раніше, для боротьби з контрабандою невдовзі буде створено близько 20 мобільних груп за участю співробітників Національного антикорупційного бюро, прикордонних військ, поліції та ДФС.

  Теги : контрабанда Гройсман корупція митниця ДФС
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів