Гройсман розповів про заходи для того, щоб українці припинили їздити на заробітки

  16 Квiтня, 2018 10:05
  За словами прем’єра, в Україні потрібно створити нормальні умови життя.

  Для того, щоб українці не їздили за кордон на заробітки, необхідно створювати робочі місця та забезпечувати підготовку кваліфікованих кадрів.

  Про це заявив прем'єр-міністр України Володимир Гройсман на своїй сторінці у Facebook.

  "Що потрібно, щоб українці не їздили по світу на заробітки. З одного боку, створювати робочі місця за рахунок інвестицій і нормальні умови життя в Україні. З іншого, забезпечувати підготовку кваліфікованих кадрів, щоб люди могли собі знайти хорошу роботу. Підприємствам потрібні професійні співробітники і вони готові платити їм гідну зарплату", – написав він.

  Тому, додав прем’єр, уряд розпочав реформу професійно-технічної освіти. За його словами, у 2016-2017 роках було створено 50 сучасних навчально-практичних центрів, а на 2018 рік заплановано ще 50.

  “Для створення таких центрів ми виділяли у попередні роки по 50 млн грн, цього року — 100 млн грн”, – резюмував Гройсман.

  Нагадаємо, раніше голова експертно-аналітичної ради Українського аналітичного центру Борис Кушнірук заявляв, що влада не повинна створювати бюрократичних перепон для заробітчан, бо, як правило, це є додатковою можливістю для корупції, а не бажанням їх захистити.

  Теги : прем'єр-міністр Володимир Гройсман заробітчани
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів