Грошей для проведення метро на Троєщину нема

  10 Листопада, 2015 12:45
  І не буде.
  Фото з відкритих джерел
  Фото з відкритих джерел

  У бюджеті Києва немає і найближчим часом не передбачається коштів на будівництво гілки метрополітену до житлового масиву Троєщина.

  Про це заявив директор КП "Київський метрополітен" Віктор Брагінський.

  "Будівництво метро на Троєщину – це як жарт у місті Києві. Тому що вже близько 20 років будується. Ми шукаємо інвестора, оскільки у бюджеті таких коштів немає. І не буде, бо це колосальні кошти", - йдеться в заяві.

  Директор підземки нагадав, що згідно з проектом, ще у 2010 році будівництво 12 станцій від "Вокзальної" на Троєщину оцінювалося приблизно в 12 мільярдів гривень.

  Проте Брагінський наголосив, що дирекція метрополітену все ж шукає  шляхів до вирішення цієї проблеми.

  За його словами, найоптимальнішим варіантом є пільгове фінансування, яке керівництво підземки наразі намагається залучити. Зокрема, уже розглядається японський пільговий кредит, втім ніякої конкретики ще нема.

  Крім того, Брагінський пояснив, що коли справа таки дійде до будівництва, то його розбиватимуть на етапи – по мірі надходження коштів.

  "Перший етап – це будівництво від Глибочицької до Райдужної і, відповідно, - далі, за наявності фінансування, вглиб Троєщини. А другий – будівництво першої черги депо", - пояснив керівник  КП.  

  Також він наголосив, що серед пріоритетних завдань для підземки – будівництво другого виходу на станції метро "Вокзальна", яке планують здійснити протягом найближчих 5 років.  

  Теги : Київ метрополітен громадський транспорт Віктор Брагінський
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів