Громадськість захистила санаторій від рейдерів з Мін'юсту

  29 Червня, 2016 12:02
  Захисникам санаторію "Лермонтовський" вдалося відбити рейдерську атаку "тітушок".

  Громадські активісти, лікарі та відпочиваючі санаторію "Лермонтовський" в Одесі відбили рейдерську атаку "тітушок", спрямованих керівництвом Міністерства юстиції для здійснення рейдерського захоплення.

  За словами директора санаторію Дмитра Антипова, близько двадцяти п'яти "спортсменів" у бронежилетах, касках, з кийками намагалися силовим шляхом проникнути на територію санаторію. Однак за сприяння громадськості та преси спробі рейдерського захоплення вдалося запобігти. 

  Судові виконавці, які з'явилися за деякий час, не пред'явили жодних документів на підтвердження законності таких дій.

  "Сам факт, що Міністерство юстиції хоче лікувати людей в центрі міста, на землі площею 10 гектарів, викликає дуже великі сумніви та здивування. Я думаю, справжні цілі Міністерства юстиції – захопити один з останніх санаторіїв у центрі міста, який знаходиться на території парку площею 10 гектарів, і поставити тут чергові висотки", – наголосив Антипов.

  Нагадаємо, протистояння між співробітниками одеського санаторію "Лермонтовський" та Міністерством юстиції триває з осені минулого року. Незважаючи на рішення апеляційного суду Одеської області від 26 листопада 2015 року про визнання всіх рішень щодо відчуження нерухомого майна санаторію на користь Міністерства юстиції, недійсними, Мін'юст продовжує здійснювати спроби заволодіти здравницею, але вже рейдерським шляхом.

  Це не перший випадок участі Мін'юсту в рейдерських схемах. Раніше повідомлялося про причетність відомства, очолюваного Павлом Петренком, до захоплення Житомирської кондитерської фабрики "ЖЛ", одеського ринку "7-й кілометр" та Української національної лотереї.

  Теги : Мін’юст Одеса рейдерське захоплення санаторій "Лермонтовський"
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів