Грицак розповів, що саме "азовець" Краснов хотів підірвати у Києві

  23 Березня, 2016 17:46
  Той, нібито, збирався вчинити в Києві серію гучних терактів.
  Сергій Краснов
  Фото з відкритих джерел
  Сергій Краснов

  Голова Цивільного корпусу "Азов-Крим" Станіслав Краснов планував низку терактів у Києві.

  Про це заявив очільник СБУ Василь Грицак на брифінгу.

  Матеріали по Краснову відомство Грицака збирало з 2014 року. Зараз Служба безпеки стверджує наступне:

  По-перше, Краснов 10-13 лютого 2016 року перебував у Білорусі. 12 лютого він проводив там зустріч із громадянином Росії Костянином Голоскоковим. його куратором із ГРУ. Ця розмова була в шифрованому виді записана на телефон.

  По-друге, у Краснова раніше вилучали зброю: три автомати Калашникова, два пістолети, дві гранати, 2 тисячі патронів тощо. "Він передав свого часу пістолет громадянці РФ, яка його застосовувала під час "руської весни" у Миколаєві, стріляючи по наших громадянах", - зазначив голова СБУ.

  По-третє, на плівці було розшифровано розмову, у якому Краснов обговорює з куратором обговорює проведення терактів у Києві. Замість теракту біля Володимирської, 33 (головна резиденція СБУ), де непогано поставлена охорона, було вирішено підірвати будівлю в Аскольдовому провулку, 13, де знаходиться києвське відділення СБУ.

  "Він сказав, що було б добре підірвати Верховну Раду, Кабінет міністрів, Адміністрацію президента. Далі судіть самі", - заявив Грицак.

  Голова СБУ пообіцяв надати журналістам ці матеріали.

  По-четверте, Краснов пройшов допит на поліграфі в присутності представників "Азову". "Отримані відповіді з вірогідність 98% свідчать про те, що Краснов збирав і передавав інформацію розвідувального характеру кадрам російських спецслужб", - заявив Грицак.

  По-п'яте, Краснов отримував від російських спецслужб зарплату за надання розвыдувальної інформації, а також грошові кошти за організацію терактів. Він планував вчинити на території України низку терактів та вбивств патріотів. 

  Теги : поліграф василь грицак ГРУ РФ Станіслав Краснов
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів