ГПУ завершила досудове слідство у справі Мельника

  25 Листопада, 2015 21:12
  Справа розслідувалася за фактами отримання 177 тис. грн хабара від студентів за сприяння у зарахуванні на п’ятий курс на бюджет.

  Генеральна прокуратура України завершила досудове розслідування у кримінальному провадженні стосовно екс-ректора Національного університету державної податкової служби України Петра Мельника.

  Як зазначає прес-служба Генпрокуратури, Мельнику інкримінуються злочини за ч. 2 ст. 368, ч. 3 ст. 368, ч. 4 ст. 368 Кримінального кодексу України.

  Начальника відділу довузівської підготовки та члена приймальної комісії підозрюють у скоєнні злочинів за ч. 2 ст. 368, ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України.

  Справа розслідувалася за фактами отримання ними за попередньою змовою від студентів вишу неправомірної вигоди в розмірі 177 тис. грн за сприяння у зарахуванні на п’ятий курс на бюджет.

  Гроші студенти та їхні родичі перераховували на банківські рахунки підприємства, засновниками якого були родичі Мельника.

  Як відомо, Мельника затримали ще влітку 2013 року під час отримання хабара від абітурієнтів за вступ до вишу.

  Печерський райсуд посадив Мельника під домашній арешт, надівши на нього електронний браслет, але він втік. Ректора оголосили в міжнародний розшук, а в квітні минулого року затримали після прибуття в Україну.

  Теги : генпрокуратура хабар петро мельник
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів