ГПУ розслідує дозвіл НБУ Котвіцькому вивести за кордон мільйони

  3 Листопада, 2015 18:40
  Виведено фінанси було через "Ощадбанк", який не перевірив їх походження.
  Фото: відкриті джерела

  Генпрокуратура розслідує дозвіл Національного банку вивести за кордон 40 мільйонів доларів депутату "Народний фронт", партнерові по бізнесу глави МВС - Ігорю Котвіцькому.

  Таку відповідь дала ГПУ на запит нардепа ("БПП") Сергія Лещенка, пише "Українська правда".

  Як стало відомо, справу було порушено ще 22.09.2015 р. -"зловживання становищем службовцями Нацбанку, що призвело до тяжких наслідків для інтересів держави", та "легалізація незаконно отриманих доходів"..

  Поклав Котвіцький кошти на рахунок "Сбербанку Росії" ще під час "Революції гідності". Виведено фінанси було через "Ощадбанк", який не перевірив їх походження.

  За словами Лещенка, за кордон випустив кошти Нацбанк при тодішньому чиновнику відомства Леонідові Антоненку. На його думку, саме це згодом було реальним приводом звільнення Антоненка. Котвіцький поклав таку суму грошей на рахунки панамської фірми "Kingston Group S.F" цього літа.

  У жовтні стало відомо, що регулятор сам попросив розслідувати справу.

  Сергій Лещенко вважає, що гроші - власність міністра внутрішніх справ Арсена Авакова, який хоче завдяки їм будувати свою кар'єру в політиці.

  До речі, що у вересні Котвіцький вніс в свою декларацію за минулий рік незадекларовані раніше 970 млн грн. Нардеп Лещенко вважає, що це - виведені за кордон вищезгадані гроші.

  Теги : корупція ГПУ Арсен Аваков нбу декларація котвіцький
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів