ГПУ повідомила про підозру командувачу Чорноморського флоту РФ

  22 Квiтня, 2016 14:23
  Підозру Олександрові Вітку 18 квітня у Севастополі вручив кур’єр міжнародної служби доставки.

  Головна військова прокуратура оголосила й вручила підозру командувачу Чорноморського флоту РФ віце-адміралу Олександру Вітку в скоєнні особливо тяжких злочинів проти України.

  Про це інформує прес-служба Генпрокуратури.

  Як зазначається, офіційну підозру було вручено 18 квітня за місцем перебування Вітка в Севастополі кур’єром міжнародної служби доставки.

  Командувач ЧФ РФ підозрюється у тому, що з 20 лютого по 21 березня 2014 року він умисно вчинив дії з метою зміни меж території України, підбурював до вчинення державної зради, а також організовував дії, спрямовані на пошкодження особливо важливих об’єктів оборонного значення.

  Крім того, йому інкримінується планування, підготовка та взяття безпосередньої участі у веденні агресивної війни проти України.

  У прокуратурі наголошують, що зібрано достатньо доказів провини командувача ЧФ ЗС РФ в окупаційних діях та подальшій анексії Криму.

  Зазначається, що факт вручення підозри відкриває для ГПУ можливість заочного засудження Вітка. Його викличуть на допит 25 квітня, оголосять у розшук і внесуть клопотання про арешт, після цього обвинувальний акт проти нього у стислі терміни буде передано до суду.

  Теги : Крим ГПУ чорноморський флот анексія Криму підозра
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів