ГПУ оскаржила виправдання екс-ректора Мельника

  14 Липня, 2015 15:06
  ГПУ вимагає скасувати незаконний виправдувальний вирок Мельнику та призначити новий судовий розгляд в іншому складі суду.
  Фото з відкритих джерел

  Генпрокуратура оскаржила незаконний виправдувальний вирок Ірпінського міськсуду Київської області щодо екс-ректора Петра Мельника.

  Як повідомили у прес-службі ГПУ, вирок Мельнику оскаржений в апеляційному порядку з вимогою його скасування і призначення нового судового розгляду в іншому складі суду.

  У відомстві пояснили, що для скасування цього судового рішення є беззаперечні підстави: це чисельні порушення вимог кримінального процесуального закону України, а також неповнота та однобічність, які допустив суд під час дослідження фактичних обставин кримінального провадження.

  Нагадаємо, 9 липня Ірпінський суд виправдав колишнього ректора Податкової академії Петра Мельника. Також було знято арешт на його майно.

  Як відомо, Мельника затримали ще влітку 2013 року. Він вимагав хабарі з абітурієнтів за вступ.

  Печерський райсуд посадив Мельника під домашній арешт, надівши на нього електронний браслет, але він втік. Ректора оголосили в міжнародний розшук, а в квітні минулого року затримали після прибуття з Великої Британії.

  Теги : ГПУ петро мельник оскарження в суді виправдання
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів