ГПУ оголосила конкурс на посаду антикорупційного прокурора

  7 Жовтня, 2015 09:55
  Окрім того, є 11 відкритих вакансій. Прийом документів від кандидатів здійснюється з 8 по 21 жовтня.

  Генпрокуратура оголосила про проведення відкритого конкурсу на зайняття адміністративних посад у Спеціалізованій антикорупційній прокуратурі.

  Відповідне оголошення опубліковане на офіційному сайті відомства.

  Як зазначається, відбір кандидатів проводиться на зайняття посад керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури, його першого заступника і заступника.

  Також шукаються кандидати на посади начальника управління процесуального керівництва, підтримання державного обвинувачення та представництва в суді; начальника аналітично-статистичного відділу; начальника відділу документального забезпечення. Окрім того, відкрито 6 вакансій начальників відділів у складі управління процесуального керівництва.

  Кандидати на зазначені посади у Спеціалізовану антикорупційну прокуратуру повинні мати громадянство України, вищу юридичну освіту, володіти державною мовою та відповідати іншим вимогам згідно закону "Про прокуратуру".

  Не допускаються до конкурсу особи, які протягом 5 років працювали в спеціально уповноважених підрозділах з боротьби з корупцією в правоохоронних органах. Також не будуть допущені до конкурсу особи, що потрапили під люстрацію і притягались до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень.

  Прийом документів від кандидатів здійснюється з 8 по 21 жовтня.

  Як повідомлялось, у Центрі протидії корупції обіцяли детально розглянути біографію кожного кандидата під час конкурсу на посаду антикорупційного прокурора

  Теги : ГПУ конкурс спеціалізована антикорупційна прокуратура
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів