ГПУ не забиратиме з НАБУ раніше переданих справ – Куценко

  20 Сiчня, 2016 17:56
  В ГПУ пояснили, що попри зупинку передачі Генпрокуратурою проваджень до НАБУ, забирати раніше передані справи назад не планується.
  Владислав Куценко
  Фото з відкритих джерел
  Владислав Куценко

  Генпрокуратура зупинила передачу кримінальних проваджень в Національне антикорупційне бюро, проте забирати з НАБУ передані раніше матеріали не буде.

  Про це заявив прокурор Генпрокуратури Владислав Куценко.

  "Вступив у силу закон про НАБУ – ми почали передавати справи, що підслідні бюро. Частину справ передали, а після був проголосований закон, щоб на 2 роки продовжити розслідування – щоб нові справи були в НАБУ, а старі – у нас", – йдеться в заяві.

  При цьому Куценко пояснив, що "ті справи, які вже були передані назад повертатися не будуть з тієї причини, що за Конституцією, закон зворотної сили не має".

  Нагадаємо, 24 грудня 2015 року ВРУ прийняла закон, який дозволяє продовжити розслідування слідчими Управління спецрозслідувань ГПУ найбільш резонансних справ, що стосуються злочинів проти Євромайдану та інших, скоєних попередньою владою, після чого директор НАБУ Артем Ситник заявив, що Бюро поверне в Генпрокуратуру 100 переданих раніше кримінальних проваджень і зосередиться на розслідуванні лише тих справ, які відкриті детективами НАБУ.
  Теги : ГПУ Конституція кримінальне провадження Артем Ситник НАБУ Владислав Куценко
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів