Гонтарєву під час Ризького саміту "знайшли" у магазині одягу

  26 Травня, 2015 14:07
  Очільниця Нацбанку України в робочий час скуповувалась в “H&M”, де її і побачили журналісти.

  Голова НБУ Валерія Гонтарєва під час Ризького саміту наприкінці минулого тижня займалась шопінгом. В одному з ризьких магазинів її побачили журналісти "Радіо ЄС" та оприлюднили фото на сторінці в Facebook.

  Журналісти стверджують, що Гонтарєва ходила по магазинах саме у робочі години. Її присутність на саміті була анонсована, але представники ЗМІ не побачили очільницю Нацбанку на зустрічі з представниками громадськості у посольстві України, де зокрема були Петро Порошенко й інші українські посадовці.

  Після виступу Порошенка журналісти пішли прогулятись - і побачили Гонтареву в магазині "H&M". Фото вони виклали у соцмережу.

  В НБУ обурені та вважають, що представники "Радіо ЄС" перекрутили факти та псують репутацію Гонтарєвої.

  "Участь Валерії Гонтарєвої у заході, присвяченому зустрічі Президента України з представниками громадських організацій в посольстві України, не була запланована і не входила до Програми візиту Голови НБУ", стверджують в Нацбанку.

  Щодо перебування Гонтарєвої у магазині, то це було не в робочий час, а після 20.00 вечера. Зайти до магазину главу Нацбанку примусила "несприятлива погода" та необхідність купити теплий одяг, говорять в НБУ.

  Теги : гонтарева ризький саміт
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів