Головний розвідник оборонного вiдомства не вказав свій маєток у декларації

  19 Листопада, 2015 14:28
  У Міноборони відмовились надати декларацію військового, аргументувавши це держтаємницею.
  Валерій Кондратюк
  Фото з відкритих джерел
  Валерій Кондратюк

  Начальник управління розвідки оборонного відомства Валерій Кондратюк не вказав у декларації за 2013 рік, що має маєток площею майже в півтисячі кв.м.

  Про це повідомляють "Наші гроші".

  Як стало відомо, маєток знаходиться у котеджному містечку "Коник" у Голосіївському районі столиці. Право власності Валерій Кондратюк оформив у 2012 році, однак у декларації-2013 в розділі "Житлові будинки"– порожньо.

  У декларації розвідник вказав тільки квартиру (площа 140 кв.м.) та ділянку землі (10 соток). На його родину записані дві ділянки (15 та 9,5 cоток). Дохід у 2013 році становив 366 тис. грн. Також Кондратюк задекларував дорогий мінівен "Тойота Сієнна". Доходи сім'ї не вказані. 

  Нагадаємо, керівником управління розвідки генерал-лейтенанта Кондратюка президент призначив цього року.

  У Міноборони відмовились надати на запит журналістів декларацію військового. Аргументували держтаємницею. При тому, що рік тому, коли Кондратюк був начальником департаменту контррозвідки Служби Безпеки – його декларація була оприлюднена без проблем.

  Як відомо, відповідно до змін, прийнятих парламентом цього року, за неправдиву інформацію у декларації передбачена кримінальна відповідальність.

   

  Теги : Міноборони маєток Валерій Кондратюк
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів