Головний поліцейський Львова провозив через кордон заборонені ліки

  4 Вересня, 2015 10:48
  Виявилось, що Юрій Зозуля минулого року був затриманий на Ягодинській митниці з вантажем наркотичних ліків.

  Юрія Зозулю, керівника поліції Львова, затримували торік митники з вантажем заборонених лікарських препаратів, т.з. прекурсорів, говориться в сюжеті ТСН за матеріалами львівської преси.

  Обидва препарати, які перевозив Зозуля, не зареєстровані в Україні, а за кордоном їх продають тільки за рецептом. Так, один з препаратів належить до наркотичних анальгетиків.

  Сам Зозуля пояснює, що ці препарати зібрали його польські друзі, а він їх перевозив для бійців АТО. Про те, що серед ліків є заборонені препарати, він не знав.

  "Я вже потім читав, навіть сьогодні читав, це взагалі прекурсори, і в принципі, їх можна було везти, якби у мене на той момент був запит, що я везу для якоїсь військової частини. Пройшов суд, і він визначив, що в мене адміністративне стягнення тисяча з чимось гривень, от і все", - сказав Зозуля.



  Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков прокоментував черговий компромат на Зозулю. Він не заперечує сумнівних історій з минулого Зозулі, але стверджує, що до поліції набирали людей, які готові мінятися.

  "Юрій Зозуля не ідеальний хлопчик і не ангел, ми навмисно брали його, хлопця, який простояв на Майдані. Це не наркотики були, розумієте, це були ліки", - заявив Аваков.

  Нагадаємо, що Зозуля виявився злісним порушником ПДРПочинаючи з 2013 року, він сім разів був оштрафований.

  Теги : наркотики поліція ліки львівські новини Юрій Зозуля
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів