Головний люстратор Мін'юсту фігурує у офшорних документах

  10 Травня, 2016 16:32
  Сама Тетяна Козаченко стверджує, що ніколи не була власником чи бенефіціаром акцій компанії Drinks.
  Тетяна Козаченко
  Тетяна Козаченко

  Начальник люстраційного департаменту Мінюсту Тетяна Козаченко зізналась, що представляла інтереси компанії Drinks Іnс., яка зареєстрована на Багамах.

  Про це вона повідомила "Українській правді".

  За словами Козаченко, йдеться про час, коли вона займалася юридичною практикою. Проте з 1 листопада 2014 року жодних паперів для компанії вона не підписувала.

  Чиновниця стверджує, що вже надіслала смс-повідомлення юристам, які супроводжують компанію Drinks, щодо надання копій документів про те, що вона перестала бути їхнім представником.

  Козаченко пояснила, що не є ні бенефіціаром, ні власником, а лише надавала на початку 2000-х років консалтингові послуги дочірньому підприємству компанії, яке виробляє соки "Смак".

  До того ж вона зізналась, що це не єдиний офшор в Україні, де вона могла виступати як адвокат. Наприклад, свого часу вона допомагала повертати власникам деякі молочні заводи, виступаючи посередником.

  Посередник, за її словами, - "це людина, яка може замовляти зміну директора, оформляти протоколи, підтверджувати своїм листом директора".

  Козаченко готова пройти поліграф, якщо це буде потрібно.

  Теги : офшор Тетяна Козаченко офшорний скандал
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів