Голова Херсонської ОДА Гордєєв подав заяву на батька Гандзюк

  31 Сiчня, 2019 08:52
  Чиновник назвав заяву батька активістки "підковдровою грою нечистих на руку політиків".

  Голова Херсонської ОДА Андрій Гордєєв звернувся до правоохоронців з проханням перевірити "неправдиві звинувачення" його в причетності до трагедії загиблої активістки Катерини Гандзюк.

  Про це повідомляє прес-служба ОДА.

  "Вчора я звернувся до правоохоронних органів: генерального прокурора України, голови Служби безпеки України Василя Грицака та міністра внутрішніх справ України з проханням перевірити викладені в зверненні батька (Катерини Гандзюк – Ред.) факти", – сказав він.

  У випадку, якщо заява батька Гандзюка "не містить ніяких правдивих фактів", чиновник просить в межах компетенції вжити заходів для встановлення осіб, причетних до "формування політизованої" думки Віктора Михайловича Гандзюка та її подальшого розповсюдження .

  Гордєєв вимагає притягнути цих осіб до відповідальності "за спонукання до вчинення батьком Катерини діяння, за яке статтею 384 Кримінального кодексу України передбачено відповідальність, тобто завідомо неправдиві показання, поєднані з обвинуваченням у тяжкому чи особливо тяжкому злочині або зі штучним створенням доказів обвинувачення чи захисту".

  Голова Херсонської ОДА також назвав заяву батька Гандзюк "підковдровою грою нечистих на руку політиків".  Нагадаємо, у штабі БПП прийняли рішення заборонити губернатору Херсонської області Андрію Гордєєву брати участь у форумі, на якому Петро Порошенко оголосив про своє висунення в президенти, після того як батько загиблої активістки Катерини Гандзюк звинуватив губернатора в причетності до вбивства його дочки.

  Теги : заява Херсонська область Андрій Гордєєв Катерина Гандзюк
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів