Голова Апеляційного суду спростовує усі "знахідки" слідчих

  23 Червня, 2015 18:07
  Чернушенко стверджує, що велика сума грошей, яку було знайдено в кабінеті – то дві його зарплати.
  Антон Чернушенко
  Фото з відкритих джерел
  Антон Чернушенко

  У стінах Апеляційного суду п'ятий день тривають обшуки. Їх проводять в рамках справи про порушення процедури автоматичного розподілу кримінальних справ.

  Про це інформує УНІАН.

  Як повідомляється, за цей час слідчі знайшли багато цікавих фактів, які дозволяють підозрювати голову Апеляційного суду Антона Чернушенка у зловживанні службовим становищем.

  Сам він стверджує, що велика сума грошей, яку було знайдено в кабінеті – то дві його зарплати. А вилучені з кишені 6,5 тис. дол. – теж особисті кошти. Він мав їхати до стоматолога. Мовляв, інпланти нині дорогі.

  Також були виявлені талони на 300-320 тис. грн, які за його словами, були подаровані другом.

  Окрім готівки, в кабінеті виявили ключі від п'яти елітних авто. Суддя пояснив знахідку тим, що раніше його родина не бідувала, працюючи в одеській юридичній фірмі та обслуговуючи припортовий завод.

  У телефоні знайшли понад 700 SMS-повідомлень з вказівками про прийняття судових рішень. На що Чернушенко каже, що про них нічого не знає - не вміє користуватися SMS-ми.

  Суддя вважає справу проти себе політично мотивованою.

  Нагадаємо, з 19 червня в приміщенні Апеляційного суду слідчі проводять обшук. Генпрокурор заявив, що має намір внести в Раду подання про зняття суддівської недоторканності з Антона Чернушенка.

  Теги : обшук Апеляційний суд антон чернушенко
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів