Геращенко закликає Червоний Хрест допомогти у пошуку зниклих безвісти

  14 Травня, 2015 20:27
  На сьогодні у списках зниклих безвісти є щонайменше 1460 осіб, долю яких дуже важливо встановити.

  Міжнародний комітет Червоного Хреста має долучитися до пошуку та ідентифікації зниклих безвісти в зоні проведення антитерористичної операції.

  Про це уповноважений Президента з питань мирного врегулювання ситуації на Донбасі, народний депутат Ірина Геращенко, представник України в робочій групі з гуманітарних питань у рамках Тристоронньої контактної групи, заявила на зустрічі з головою делегації Міжнародного комітету Червоного Хреста в Україні Аланом Ешліманном.

  Геращенко нагадала, що на сьогодні кількість зниклих безвісти становить щонайменше 1460 осіб, і дуже важливо встановити їхню долю. Також вона ще раз наголосила на зацікавленості української сторони в тому, щоб МКЧХ був долучений до гуманітарних місій, які українська влада готова формувати і передавати на тимчасово окуповані території.

  Вона поінформувала, що чергова зустріч гуманітарної підгрупи Тристоронньої контактної групи відбудеться у Мінську вже наступного тижня, дата поки що узгоджується. Головними питаннями порядку денного зустрічі будуть обмін полоненими та гуманітарні вантажі.

  Своєю чергою, голова делегації МКЧХ в Україні заявив про готовність організації сприяти в допомозі тим, хто потерпає від конфлікту, і наголосив на аполітичності та незалежності статусу своєї організації.

  Теги : Донбас Червоний Хрест Ірина Геращенко
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів