Геращенко розповів, чому вбитий злочинець розстріляв людей

  25 Травня, 2015 23:22
  Все почалося з кредиту, відсотки за яким, вочевидь, зрештою не змогли сплачувати.

  У 2011 році рідні стрільця взяли кредит в розмірі 21 тис. дол. у приватної особи під кабальні відсотки, штрафи та пені. До квітня 2013 року відсотки за кредитом сплачувалися.

  Про це на своїй сторінці у Facebook написав радник міністра внутрішніх справ, народний депутат Антон Геращенко.

  19 лютого 2015 року Люботинський міськрайонний суд ухвалив рішення щодо стягнення суми боргу, штрафів та пені на більш ніж 800 тис. грн, хоч позивач, судячи із тексту рішення суду, хотів стягнути понад 11 млн грн штрафу.

  Суд постановив відібрати у чоловіка будинок, вартість якого перевищувала суму боргу. Коли ж судовий виконавець прийшов до будинку - стрілець відкрив вогонь.

  Геращенко зазначив, що особисто двічі спілкувався по телефону з донькою загиблого, яка намагалася по телефону вмовити батька скласти зброю, проте він навіть не захотів із нею розмовляти.

  Як вважають перемовники, чоловік був на межі психологічного зриву і міг своїми діями спричинити загибель заручників, тому був убитий снайпером. Жінку та двох чоловіків - працівників АЗС OKKO - звільнено без травм і поранень. Їм надаватиметься психологічна допомога.

  Теги : вбивство міліція заручники
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів