Георгій Тука про перші враження на новій посаді

  23 Липня, 2015 16:31
  Новопризначений голова Луганської ЦВА розповів про своє бачення проблем регіону.

  Георгій Тука, щойно призначений президентом України на посаду голови Луганської ЦВА, описав перші враження на новому місці у своєму блозі на сайті видання Censor.net.

  "Чи розумів я ЯКИЙ віз я маю потягнути? Ні, не розумів. Не знав", – пише губернатор Луганщини.

  За словами Туки, ситуація у регіоні є вкрай складною. Втручання потребують усі галузі, починаючи від організації робочих місць і закінчуючи налагодженням ринку збуту для місцевих виробників.

  "Кожне втрачене робоче місце мужиком – потенційний "плюс" в рядах терористів", – підкреслює він.

  Також новий керівник Луганщини звернув увагу на складну ситуацію із впровадженням в освітню систему регіону проукраїнських позицій та невідповідність законодавства новим умовам – умовам ведення військових дій.

  А дороги відбудовувати потрібно? А доставку медикаментів у "сіру" зону літнім людям потрібно організувати? А святкування Дня Незалежності організувати потрібно? А звільнення Лисичанська відзначити треба? А що робити з місцевим колоритом: стрільба по ізоляторах на ЛЕП? А відремонтувати 26 шкіл до початку навчального року? А забезпечити регіон вугіллям на зиму?..
  І все це – лише інформація одного робочого дня!!! 

  Поряд з тим, губернатор висловив подяку Адміністрації президента і самому Порошенку за всебічну підтримку своїх починань.

  Теги : призначення Луганська область Петро Порошенко губернатори Георгій Тука
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів