Генштаб виганяє Правий сектор з навчального центру "Десна"

  9 Травня, 2015 13:58
  У Генеральному штабі Збройних сил України вимагають від "Правого сектора" покинути територію навчального центру "Десна" в Чернігівській області.
  Фото: відкриті джерела

  Якщо Добровольчий український корпус "Правий сектор" 9 травня не покине територію військового навчального центру, то до бійців застосують силу.

  Про це повідомила прес-служба "Правого сектора".

  В організації заявили, що на поточний момент в "Десні" присутні близько півсотні добровольців, і всі вони протягом декількох днів повинні відправитися в зону проведення антитерористичної операції. Територія навчального центру використовується ДУК для тренувань, а зараз на їх думку держава саботує підготовку військовослужбовців.

  Відзначимо, що навчальний центр "Десна" використовується ДУК для отримання волонтерської допомоги від небайдужих громадян.

  Керівник навчального центру ДУК в "Десні" Микола Беркут на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook заявив, що добровольці знаходилися на території 33 полігону понад рак і змогли підготувати більше однієї тисячі бійців, які потім воювали в зоні АТО. Беркут зазначив, що у "Правого сектора" є час до вечора для збору речей.

  Нагадаємо, що раніше підрозділи Збройних сил у Дніпропетровській області намагалися оточити та роззброїти базу ДУК. В результаті дій громадськості десантники з 25-й і 95-й бригад були змушені розблокувати базу ДУК, а лідер "Правого сектора" Дмитро Ярош заговорив про вирішення конфлікту.

  Теги : АТО Правий сектор Генштаб ДУК
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів