Генштаб обіцяє до вересня оприлюднити повний звіт щодо Іловайської трагедії

  13 Серпня, 2015 16:52
  Лише до річниці трагедії оприлюднять звіт, однак досі немає суду в цій справі.

  Генштаб ЗСУ планує до кінця серпня оприлюднити повний аналітичний звіт стосовно Іловайської трагедії, де рік тому сталась масова загибель українських військовослужбовців у результаті їх оточення бойовиками та російськими військовими.

  Про це на брифінгу повідомив радник начальника Генштабу Руслан Кавацюк.

  Він представив журналістам попередній аналіз оперативної обстановки в зоні АТО за серпень-вересень 2014 року, а більш детальний звіт пообіцяв до кінця вересня.

  Так, згідно попереднього звіту, до початку серпня сили АТО успішно вели операцію з оточення, блокування і знищення ворога. Однак ситуація на фронті змінилась, коли в ніч з 24 на 25 серпня 2014 року на територію України вторглися 8 батальйонно-тактичних груп російської армії (близько 4 тис. осіб). Це призвело до оточення сил АТО поблизу Іловайська.

  При цьому, російське військове керівництво порушило свої обіцянки та дало наказ розстрілювати бійців АТО, які виходили з оточення.

  У Генштабі також зазначили, що до Іловайської трагедії призвів зокрема самовільний відступ окремих підрозділів сил АТО із займаних позицій та неналежне облаштування опорних пунктів.

  Варто відзначити, що головний військовий прокурор заявляв про 459 загиблих та 478 поранених бійців АТО в результаті "Іловайського котла".

  В той же час, у суспільстві вкрай невдоволені тим, що після Іловайської трагедії пройшов майже рік, а досі немає суду в цій справі.  

  Теги : Генштаб звіт іловайський котел
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів