Генпрокуратурі дозволено обшукати офіс YouTube у Штатах

  20 Травня, 2016 14:27
  Доступ надано для отримання відомостей про користувача, який оприлюднив відеозаписи СБУ в кабінеті колишнього заступника глави МВС Сергія Чоботаря.

  Печерський районний суд Києва задовольнив клопотання слідчого Генеральної прокуратури Олексія Богомолова про доступ до серверів відеохостингу YouTube у Сполучених Штатах.

  Про це йдеться у відповідній ухвалі суду від 2 березня, опублікованій в Єдиному реєстрі судових рішень.

  Зазначається, що доступ надано для отримання відомостей про користувача, який оприлюднив відеозаписи СБУ в кабінеті колишнього заступника міністра внутрішніх справ Сергія Чеботаря.

  Слідчий отримав право на доступ до анкетних даних користувача, який опублікував ролики, до його електронної та IP-адреси, хостів, з яких відбувалась реєстрація, а також до матеріалів самих відеороликів "Як Чоботар пісок продавав серія 1", "Як Чоботар пісок продавав серія 2", "Як Чоботар пісок продавав серія 3".

  Таке право суд надав слідчому терміном на місяць.

  Як відомо, в кінці минулого року Печерський суд вже видавав схоже рішення – тоді він дозволив Генпрокуратурі обшукати український офіс компанії Google, яка є власником YouTube.

  Мова йде про відео, зняте СБУ минулого року в рамках справи про продаж піску ДП "Спецсервіс" МВС за заниженими цінами. На ньому директор підприємства Василь Петрівський звітує Чоботарю про продаж піску через підставну компанію.

  Навесні прокуратура висунула Петрівському підозру.

  Раніше у ЗМІ було опубліковано схожий ролик, на якому син глави МВС Арсена Авакова Олександр начебто домовляється про корупційну оборудку з рюкзаками для силовиків.

  Теги : США ГПУ обшук Чеботар печерський суд youtube
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів