Генерал ЗСУ має три будинки, хоча за декларацією "бомж" – ЗМІ

  9 Вересня, 2016 22:18
  Журналісти знайшли недостовірність у декларації військового.

  Начальник Академії сухопутних військ Збройних сил України генерал-лейтенант Павло Ткачук є володарем трьох будинків, які не вніс до декларації. Також генерал-безхатько отримав від держави чотири квартири, які потім продав. Про це йдеться у програмі Слідство. Інфо.

  Згідно з розслідуванням журналістів, генерал крім трьох будинків має три позашляховики.

  Зазначається, що своє перше житло від держави Ткачук отримав ще в 90-х роках – 4-кімнатна квартира в Ізяславі, на Хмельниччині. Пізніше генерал переписав її на доньку Олену, яка згодом її продала.

  Інше державне житло Ткачук отримав у Тернополі. За документами це була 3-кімнатна квартиру, але насправді це виявився котедж на 200 кв. метрів з окремим входом та підземним паркінгом. Пізніше офіцер переписав котедж на дружину, яка пізніше продала житло.

  Наступну квартиру на 100 кв метрів генерал отримав у Львові, коли очолив Національну академію сухопутних військ України. За старою традицією цю велику квартиру Ткачук переписав на сина Андрія Ткачука, який наразі живе в Німеччині і працює в українському посольстві.

  Ще одну 3-кімнатну квартиру у Львові отримав зять генерала, полковник запасу Руслан Сапіга, який оформив житло на себе, доньок та дружину Олену, яка вже отримувала державне житло через батька. При цьому, трикімнатною квартирою ймовірно ніхто не користується. оскільки в комунальних платіжках "нулі", та й занедбані вікна.

  Журналісти виявили, що донька офіцера Олена Сапіга, яка працює стоматологом у військовій поліклініці, за документами є володарем маєтку під Тернополем.  Попри наявність маєтку та квартири, родичі генерала мешкають в елітній новобудові Львова. Але в цій новобудові за ними не значиться нерухомості.

  Також журналісти з'ясували, що "генерал-бомж" мешкає в маєтку в селі Солонка біля Львова, в елітному районі. Цей маєток хоч і зареєстрований на сторонню людину, однак прикрашений родинним гербом з ініціалами Ткачука.

  Зазначається, що під маєтком був припаркований автомобіль Ткачука, який коштує понад 1 млн грн. Цей автомобіль зареєстрований на 88-річну тещу генерала. Також теща офіцера володіє великим сусіднім маєтком із бутафорними гарматами на подвір’ї.

  Теги : корупція ЗСУ декларація про доходи нерухомість Павло Ткачук
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів