Гендиректор "112 Україна" заявив, що телеканал потребує захисту

  4 Жовтня, 2018 16:17
  На каналі зазначають, що нападки на них свідчать про серйозну загрозу свободі слова і незалежності ЗМІ.

  Генеральний директор каналу "112 Україна" Єгор Бенкендорф заявив, що телеканал потребує захисту і попросив заступиться за його діяльність.

  Про це йдеться в його відкритому листі від 4 жовтня.

  "На жаль, сьогодні телеканал змушений констатувати неможливість самостійного захисту своїх прав за допомогою правових інструментів, і те, що незабаром це може привести до припинення мовлення каналу", – написав Бенкендорф.

  Він звернувся за допомогою і попросив стати на захист діяльності телеканалу.

  "Телевізійний канал користується цією нагодою для того, щоб…привернути вашу увагу на термінову потребу в захисті одного з найпопулярніших українських телеканалів, нинішні нападки на який свідчать про серйозну загрозу свободі слова і незалежності ЗМІ як головних цінностей демократичного суспільства", – зазначив Бенкендорф.

  За його словами, ефір телеканалу однаково "відкритий для представників різних політичних сил, органів влади, громадських діячів та експертів незалежно від їх політичних уподобань".

  Бенкендорф заявив, що "гостями ефіру каналу стають і люди, які критикують діючу владу, зокрема вказують на зростання рівня корупції та згортання свободи слова".

  На його думку, з наближенням передвиборних кампаній 2019 року в Україні "з'являється все більше політиків, які намагаються використовувати редакційну політику телеканалу як об'єкт нападок та інструмент для забезпечення дешевого політичного піару".

  На телеканалі також вважають, що спроби зупинити його діяльність стосуються незадовільної ситуації з дотриманням свободи слова в Україні.

  Як повідомлялося раніше, народні депутати проголосували за проект постанови Верховної Ради про необхідність звернення до Ради національної безпеки і оборони (РНБО) з проханням розглянути питання накладення обмежень за антидержавну діяльність. Йдеться про прийняття персональних санкцій щодо телеканалів "112 Україна", "Інтер" та NewsOne.

  Теги : телеканал 112 Єгор Бенкендорф
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів