ФСБ звинуватила перекладача ОБСЄ у шпигунстві проти ЛНР

  18 Липня, 2016 17:54
  Як стверджують у ФСБ, співробітник ОБСЄ нібито за завданням СБУ збирав розвіддані на окупованій бойовиками ЛНР території.

  ФСБ РФ заявила про викриття та затримання на російській території перекладача моніторингової місії ОБСЄ, який нібито працював на українські спецслужби.

  Про це повідомляється на сайті ФСБ Росії.

  Зокрема, російська спецслужба заявляє, що громадянин України Артем Шестаков за завданням СБУ збирав розвіддані на підконтрольній терористам "ЛНР" території.

  У ФСБ стверджують, що у 2015 році перекладач був завербований Службою безпеки України під позивним Сварог і відтоді він займався збором інформації політичного, соціально-економічного та військового характеру на території так званої "ЛНР".

  Наголошується, що, оскільки затриманий своїми діями не завдав шкоди безпеці РФ, йому дозволили повернутися в Україну за умови заборони в’їзду на російську територію.

  Тим часом СММ ОБСЄ на своїй сторінці у Facebook підтвердила, що один із місцевих працівників місії в Луганській області, перебуваючи у відпустці, тимчасово був поза зоною досяжності. Наразі місії відомо про його місцеперебування, а також те, що він у безпеці.

  Теги : Росія фсб шпигунство місія ОБСЄ
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів