Рейдери незаконно привласнили фірмові магазини Житомирської кондфабрики

  24 Березня, 2016 17:18
  За одну ніч торгові точки в Житомирській області стали власністю фіктивного підприємства.

  Житомирська кондитерська фабрика "ЖЛ" зазнала нового удару з боку рейдерів – мережу її фірмових магазинів у районних центрах Житомирської області було незаконно переоформлено на фіктивне ЗАТ "Житомирські ласощі".

  Про це повідомляє адміністрація ТДВ "ЖЛ".

  "За одну годину, з 20:47 по 21:46, приватний нотаріус переоформив на ЗАТ "Житомирські ласощі" магазини, які знаходяться, до речі, в іпотеці і не можуть бути відчужені. Дивним чином мережа фірмових магазинів у м. Житомирі, Коростені, Новограді-Волинському та інших містах опинилася у власності ЗАТ.  Зайшли в реєстр і побачили, що переоформленням займався нотаріус м. Дніпропетровська Прокоф’єва Ольга Юріївна. Ми вважаємо це злочином. І неприпустимо у правовій державі закривати на це очі з боку влади та поліції", – заявляє Людмила Лущик, перший заступник генерального директора ТДВ "ЖЛ".

  Водночас,  приватний нотаріус Прокоф’єва заперечує свою причетність до таких дій, мотивуючи тим, що до неї з такими заявами не звертались. Прокоф’єва стверджує, що її електронний ключ нотаріуса було зламано хакерами, що уможливило несанкціоноване втручання невідомих осіб у роботу Реєстру прав власності на нерухоме майно. Про цей факт нотаріус повідомила спеціалізований орган МВС.

  Керівництво ТДВ "ЖЛ" подало заяву про кримінальне правопорушення голові національної поліції Хатії Деканоідзе та звернулося до житомирської влади й правоохоронних органів з проханням не ігнорувати цей кричущий факт протизаконної діяльності, а розібратися у ситуації та покарати винних.

   

  Нагадаємо, спроби рейдерського захоплення Житомирської кондфабрики "ЖЛ" продовжуються з листопада минулого року. Менеджмент підприємства називає головним ініціатором таких протиправних дій народного депутата від "Народного фронту" Сергія Пашинського.

  Теги : право власності Житомирська обл. незаконна діяльність «ЖЛ» хатія деканоїдзе рейдерство
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів