Фірма екс-глави МВС Захарченка відсудила собі родовище золота на Закарпатті

  7 Червня, 2017 10:52
  Суд закрив очі на порушення, дозволивши "Карпатській рудній компанії" користуватися надрами Мужіївського родовища.

  Держслужба геології та надр не змогла в судовому порядку анулювати ліцензії підприємства "Карпатська рудна компанія", яка пов'язана екс-міністром Міністерства внутрішніх справ Віталієм Захарченком, на користування надрами Мужіївського родовища на Закарпатті.

  Таке рішення ухвалив Закарпатський окружний адміністративний суд, пишуть "Наші гроші".

  Як зазначається, Держгеонадра у 2012 надала фірмі спецдозвіл на видобуток золотих та золото-полімерних руд, а також підземних вод, придатних для технічного водопостачання Мужіївського родовища.

  Наприкінці березня 2014 року до Держгеонадр звернулася прокуратура з проханням перевірити дотримання умов спецдозволу. Під час перевірки було виявлено більше десяти допущених фірмою порушень: не переоформлений через зміну юрадреси спецдозвіл, відсутній оригінал угоди про користування надрами, невиконання самої угоди та інші недоліки.

  Згодом Державна служба геології та надр зупинила дію спецдозвілу на розробку Мужіївського родовища та подала позов про його анулювання.

  В суді фірма заявила, що не могла усунути зауваження Держгеонадр, оскільки лист з переліком було направлено на стару юрадресу. Суд визнав, що в цій ситуації підприємство дійсно не мало можливості усунути виявлені під час перевірки порушення. Також суд врахував, що раніше фірма змогла скасувати призупинення дії спецдозвілу у судовому порядку, довівши, що умови договору були порушені через незалежні від неї причини.

  Раніше засновниками "Карпатська рудна компанія" були Валерій Бредихін та ТОВ "ГГП "Бріком", директором якого також був Бредихін. Він мав спільну фірму "Линкруст"з дружиною екс-міністра МВС Віталія Захарченка Людмилою. Крім того, Бредихін разом з самим Захарченком володіють товарним знаком "Трибушани".

  Нині власником усіх акцій "Карпатської рудної компанії" є кіпрська фірма "Аvellana gold ltd", з минулого року директором став Микола Гожик.

  Раніше повідомлялося, що оточення глави МВС Арсена Авакова через суд "вибило" собі чотири родовища газу.

  Теги : Віталій Захарченко родовище закарпаття Карпатська рудна компанія
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів