Фігурант скандалу в "оборонці" Рогоза: За допомогу армії отримав знищення бізнесу

  15 Березня, 2019 15:23
  Підприємець назвав себе справжнім патріотом.

  Фігурант корупційного скандалу в оборонно-промисловому комплексі, власник ТОВ "Оптимумспецдеталь" Андрій Рогоза зізнався, що контрабандою завозив з Росії деталі для військової техніки, але запевняє, що робив це для допомоги армії. При цьому він вважає себе патріотом.

  Про це він написав на своїй сторінці в Facebook.

  У своєму дописі Рогоза звертається до генерального прокурора Юрія Луценка і журналіста Дениса Бігуса, обурюючись, що через них його тепер звинувачують у зароблянні грошей "на крові". 

  "Ви сказали, що робили на воєнному заводі і знаєте виробничий процес. Маю до вас питання пане Лупценко – як мені сформувати, легалізувати привезену з Росії запчастину до бронетанкової техніки, окрім конвертаційного процесу? Ну, скажіть же мені, як це юридично зробити? Потім, якщо це можливо юридично виконати, я та всі інші постачальники будуть виконувати згідно з вашим планом, і я обіцяю відповідально, що я не порушу правил", – написав він.

  При цьому Рогоза додав:

  "Я за таку мою допомогу армії весь час платив так званий конвертаційним центрам 15%, а тепер ще заплатив і 20% до бюджету податків. Це не просто економічний збиток, це знищення мого та інших справжніх патріотів (так – я патріот!) бізнесу і без ФСБ".

  Нагадаємо, журналісти-розслідувачі показали, як оточення президента Порошенка розкрадає сотні мільйонів гривень, виділених на оборонно-промисловий комплекс України, завозячи деталі для військової техніки з Росії. Серед фігурантів скандалу – один з давніх партнерів президента Олег Гладковський, після розголошення звільнений з посади заступника секретаря РНБО.

  Теги : корупція Укроборонпром Юрій Луценко Денис Бігус Андрій Рогоза "Оптимумспецдеталь"
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів